GeOn Mühendislik Sondaj ve Jeoteknik

HAKKINDA

-------------

GeOn Mühendislik Sondaj ve Jeoteknik 2006 yılında Hacettepe Üniversitesi Jeoloji (Hidrojeoloji) Mühendisiğli Mezunu Yasemin Gökşen İLHANTEKİN Tarafından kurulmuştur ve kurulduğu tarihten bu yana kesintisiz olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Firma gerek Devlet Su İşleri’nin gerek ise de Jeoloji Mühendisleri Odası ve Ankara Ticaret Odası gibi meslek odalarının kayıtlı ve tescilli bir işletmesi olarak tüm faaliyetlerini kendisi gerçekleştirmektedir.

GeOn Mühendislik genel olarak Kamu Kurum ve Kuruluşlarına hizmet vermekte olup, ihale yolu ile taahhüdü altına aldığı tüm işleri layıkıyla, tam ve eksiksiz bir şekilde tamamlayıp teslim etmiştir ve aynı vizyonla çalışma hayatına devam etmektedir.

Danışmanlığını yaptığımız tüm projelerde, zamanında ve doğru yönlendirmeler ile işlemlerin mümkün olabildiği en kısa sürede tamamlanması misyonu ile hareket edilmektedir.

Firmamızın en büyük hedefi; zaman içerisinde sektöründe oluşturduğu BAŞARILI, GÜVENİLİR ve İSTİKRARLI FİRMA / YETKİN, BASİRETLİ ve DÜRÜST EKİP algısını güçlendirerek devam ettirmektir.

Güvenilir ve etkili bir çalışma ile her türlü mühendislik, danışmanlık, su ihtiyacı ve kuyunuz hakkında hızlı bir çözüm için sizi de bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanmaya davet ediyoruz.

Design by

GEON MÜHENDİSLİK TEAM 2014-2022