HİZMETLERİMİZ

 

.......Sondaj Müteahhitlik İşleri

Kamu İhale Kurumu (KIK) kapsamındaki her türlü sondaj işleri ile ilgili taahhüt ve müteahhitlik hizmetlerinin sunulması işleridir.

İl Özel İdareleri, Belediyeler, Hizmet Götürme Birlikleri, İller Bankası, MTA, DSI vb. gibi Kamu Kuruluşlarına, her türlü sondaj işleri ile ilgili anahtar teslim hizmet verilmektedir.

Bu hizmetler arasında sondaj yerinin belirlenmesi, sondaj kuyusunun açılması, donatılması, teçhiz ve tecrit işleri, inkişaf işlemleri, deneme/işletme pompalarının temini ve kurulumu, kuyu testlerinin yapılması, kuyu başının emniyete alınması ve betonlanması, ihtiyaca göre su analizlerinin yaptırılması ve tüm bu işlemlerle ilgili mühendislik/proje/dokümantasyon/danışmanlık vs. işleri sayılabilmektedir.

 

.......Mühendislik Hizmetleri

Yer bilimlerinin tüm disiplinlerinde (Jeoloji, Hidrojeoloji, Jeofizik, Maden vs.) müşterilerin ihtiyacına yönelik Mühendislik, Teknik Sorumluluk, Danışmanlık vs. hizmetlerinin sunulması işleridir.

Bu hizmetler arasında;

Her Türlü Ruhsat İşleri

Ruhsata Esas Alanlardaki İşletmelerin Teknik Mesuliyet İşleri

Koruma Alanlarının Belirlenmesine Yönelik Çalışmalar

Hidrojeolojik Çalışmalar ve Modellemeler

Proje Danışmanlık ve Fizibilite İşleri…

Yukarıdaki Mühendislik Hizmetlerine Ek Olarak; firmamıza ait ekip ve ekipmanlar ile (Kuyu Kamerası, Seviye Tespit Ekipmanları vs.) eski ve/veya yeni açılan kuyulardaki durum/problem tespiti hizmeti de sunulmaktadır. Kuyu kamerası ile yapılan görüntü kayıtları dijital ortamda müşterimize teslim edilmektedir.

.......Sondaj Hizmetleri

Projesine göre her türlü akışkanın (soğuk su, jeotermal su, doğal ve mineralli su vs.) yer yüzüne çıkarılması ve/veya jeotermal re-enjeksiyon amaçlı sondaj kuyularının açılması hizmetlerinin sunulması işleridir.

Bu hizmetler arasında;

İçme-Kullanma Suyu Kuyuları

Tarımsal Sulama Suyu Kuyuları

Fabrika ve İşletmeler İçin Proses ve/veya Soğutma Suyu Kuyuları

Jeotermal Kuyular

Re-Enjeksiyon Kuyuları

Gradyan Kuyuları

Doğal ve Mineralli Su Kuyuları

Susuzlaştırma Projesi Kuyuları

Gözlem ve Pompaj (Araştırma-Modelleme) Kuyuları vardır.

Design by

GEON MÜHENDİSLİK TEAM 2014-2022